Ráda Vás vítám na svých stránkách: tělové zábaly na hubnutí, universal contour wrap!
kosmeticke salony  
kosmeticka kosmetika, masaze  

tělové zábaly - studio Jasmín - ul. Vodičkova 16, Praha 1

 

 

 

 

 

  partnery  
 
 
     

 

pece o teloProfesionální péče o tělo

Na této stránce Vám chci prezentovat nejoblíbenější a nejžádanější ošetřeni, která skutečně pečují a omlazují vaše tělo. Masáže a tělové zábaly jsou nejen citovým zážitkem, ale i splněním naší snahy postarat se o vlastní zdraví. Jedná se o velice příjemnou , ale zároveň efektivní kúru , která napomáhá v boji s celulitidou a zmenšení objemu.

Tělový zábal jako nový druh ošetření je založen na blahodatných učících redukční a detoxikační bahenní terapii. Využívá aktivní mořské usazeniny a éterické oleje, které napomáhají hloubkovému čištění a stimulují lymfatický systém. Díky zrychlenému lymfatickému toku se vpravují do kožních tkání minerály, což podporuje vyvážení organismu. Silná mineralizace tvaruje a zpevňuje tkáně, zrychluje krevní oběh a lymfatický tok. Každý tělový zábal aktivně prokrvuje, regeneruje, odbourává tuk, odvádí přebytečnou vodu z tkání, napomáhá při formování postavy, působí na zlepšení kloubní pohybovosti, uvolnění křečí a svalové ztuhlosti.

 tělové zábaly na intenzivní hubnutí

hubnutiUniversal contour wrap

Jediný bahenní zábal, který Vám pomůže s MNOHA PROBLÉMY NAJEDNOU bez ohledu na věk. Bahenní zábal obsahuje mořské řasy, je bohatý na minerální soli a jód, díky těmto složkám je vysoce účinný proti celulitidě, při nemocech pohybového aparátu a kožních onemocněních. Urychluje regeneraci organismu a podporuje vitalitu.

Podrobnější popis najdete v článku: Tělový zábal pro dokonalou postavu >>>.

 čokoladový zábal

olejČokoládový zábal - uvolní smysly a zregeneruje tělo.

Tělový čokoládový zábal obsahuje  kakaové máslo, máslo karité a extrakty z kakaa a kokosu a také éterické oleje z máty peprné. Zmírňuje podráždění a zklidňuje pokožku, zásobuje ji vysoce hodnotnými živinami a dostatečnou vlhkostí, účinně chrání před předčasným stárnutím , které je důsledkem škodlivých vlivů životního prostředí. Znamenitě uvolňuje tělo i duši. Tělový zábal je určen zejména pro unavenou, suchou a atrofickou pokožku a rovněž pokožku, která je vystavena stresu a UV paprskům.

 detoxikační tělový zábal z mořských řas

zabal Profesionální péče - detoxikační tělové zábaly

Detroxikační dary moře - Toto ošetření je určenu pro ženy i muže. Exfoliace mořskou solí a citrusovýmu esenciálními oleji, aplikace detoxikačního minerálního bahna a aktivace látkové výměny následována blahodárnými účinky masky z mořských řas. Vaše tělo je zabaleno v zahřátém, bohatém na minerály bahně, které absorbuje nezdravé, zátěžové zplodiny z Vašeho těla. Bahno se plně vstřebá do kůže, která je po zabalení nádherně sametově jemná a hladká. Kůže se čistí a omladí. Jeden z nejdůležitějších efektů ošetření je dokonalá a hluboká detoxikace.

 aromapéče - tělové zábaly

peeling Aromatická ceremonie Orientu - Energizující péče insporovaná Asii aplikace zázvorového sladkého balzámu. Následuje modeláž s provoněnými aromatickými pytlíčky ponořenými do vlážného maslového kořeněného granita ve schodě s Indickou tradicí. Opravdový zážitek smyslů.

3 fáze vašeho nevšedního zážitku.

1) Povzbuzujíci předehra
Relaxační masáž, který vás postupně přenese do uklidňujícího světa pečujících rituálů...

2) Pečující rituál
Sensorické prostředí s relaxační hudbou a masážní pohyby přizpůsobeny každému kroku ošetření, pro maximální efekt a blahodárné účinky.

3) Cítim si perfektně
Originální a exkluzivní metoda kombinijící tlaky prstů s modelačními orientalními i západními technikami. Nevšední zážitky senzačních profesionálních rituálů a je jejich plahodárné účinky působí na Váše tělo a duši.

Osvěžující píling - Olejový exfoliační balzám s lahodnou kořeněnou vůní. Pozvánka na cesty.

bahenní tělový zábal

ceník služeb >>>

zpět nahoru >>>

Typ pro radostný život: Darujte svým blízkým relaxaci !

U mě  můžete zakoupit DARKOVOU POUKAZKU na libovolnou kombinaci služeb z celého ceníku.