Ráda Vás vítám na svých stránkách: masáže Praha - masážní salon studio Jasmín- Praha 1!
kosmeticke salony  
kosmeticka kosmetika, masaze  

Masáže: studio Jasmín - ul. Vodičkova 16, Praha 1  

 

  kontakt salon  
 

telefon salon

pan Konstantin masáže:
6O8 266 O74

tělové žábaly:
6O8 266 O74

dárkové poukazy:
6O8 266 O74

 
     

 

 

  novinka  
 

Permanentní MAKE-UP

Permanentní makeup - kouzlo moderních vymožeností díky kterému se splní mnoha vaše přání a sny týkající se vašeho vzhledu.

Permanentní make-up ...>>>

 
     

 

 

 

 

 

 

  kontakt salon  
 

telefon salon

Konstantin masáže: 6O8 266 O74

tělové žábaly: 6O8 266 O74

dárkové poukazy: 6O8 266 O74

 
     
Masáže pro duši a zdraví

masážní salonDobrá profesionální péče, exkluzivní masáž s použitím přírodních léčivých látek, východních a západních technik zaručuje nádherný odpočinek, zharmonizuje tělo i duši, odstraňuje stres a revitalizuje organismus pro lepší výkon.

Přímo v centru Prahy ráda Vám nabízím pečující masážní ritualy, které jsou ódou na wellness, relaxaci a krásné tělo. Poklidná atmosféra lehce provoněná kořením. Jemný svět s relaxační hudbou odborná gesta a smyslové zážitky. Každodenní ztělesnění ryzího potěšení a hýčkání.

Kompletní změna prostředí...a ocitli jste se v jiném světě..

 

 lymfodrenážní masáže celého těla

lymfatická drenažLymfodrenážní masáž

zprůchodňuje povrchové lymfatické cévy a napomáhá tak odtoku přebytečné vody z lidského těla. Tato speciální masáž má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Lymfatický systém totiž nemá svoji pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven.Chcete-li být s vaším tělem zadobře, můžete přečíst si následující řádky o lymfatickém systému >>>…

Použitím lymfodrenážní masáže můžeme posílit celkový imunitní systém a pozitivně ovlivňovat vývoj zdravotních problémů, kterým by klasické druhy masáží uškodili. Tento typ masáže tvoří základ pro ošetření pokožky a celulitidy, je vhodná jako prostředek pro zlepšení imunity, prevenci proti vráskám a detoxikaci organismu. Oblíbené jsou i masáže k odstranění otoků v obličejové části, otoků očních víček, k redukci "váčků" pod očima a "druhé brady". Využít je lze i při léčbě akné či v boji proti vráskám. Trpíte-li častými migrénami a bolestmi hlavy, trápí-li vás otoky rukou a prstů, nerovnosti na pažích, bolesti svalů, volte lymfatickou masáž také.

Lymfodrenážní masáž by měl provádět speciálně vyškolený lymfoterapeut, který jemnou a přesně určenou technikou manuální lymfodrenáže odblokuje hlavní uzliny a odvede drenážovanou tekutinu vylučovacím systémem z těla ven. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.

 relaxační aroma masáž

aromamasaze

Relaxační aroma masáž v centru Prahy

Vůňe – jeden z nejvíce silných a tajemných jevů v přírodě. V posledních několika desetiletích se moderní medicína snaží otevřít roušku tajemství nad účinky zápachu na člověka a jeho okolí. Do dnes mezi učenci neexistuje ani přesné vylíčení toho co je to éterický olej. Přes to síla a moc éterických olejů užívá mnoho různých národů a civilizací v průběhu statisíc let v medicíně, mastičkařstvi, výrobě vína a při sestavování parfumérných kompozicí také při koupeli nebo masáži. I doma je to velkolepý přípravek pro nalazení příjemné nálady a zlepšení zdraví.

V řadě studií bylo experimentálně prokázáno, že všechny základní oleje mají protizánětový, bakteriální, antiseptické účinky. Velice blahodárně působí na emoce, duševní zdraví a na nervový systém, stimuluje samoregulační mechanismus v těle. Hodně ukazatelů odhaluje, že v mnoha případech éterické oleje předcházejí antibiotika. Jejich antibakteriální aktivita je dokonalá a projevuje se v kombinaci s nízkou toxicitou a bez nežádoucích účinků.

Bohatá kapilární síť kůže dovoluje lehce pronikat aromatickým částicím do mízy a krve. Lékařská praxe tradičního i bodového masáže ukazuje, že používání éterických olejů v průběhu procedury výrazně zvyšuje účinek masáže, orgány nabírají rovnováhy, tělo posiluje a to vede k celkovému ozdravení. Masáž jako způsob relaxace >>>

lavové kamenyStoneterapie v překladu z angličtiny znamená - masáže kameny.
Čisticí a harmonizující vliv masáži s použitím horkých kamenů je již známy po mnoha tisíciletích. To, čemu dnes říkáme "alternativní terapie" existuje ve východní vědě mnoho let.
Starobylou metodou léčby pomocí masáži horkými kameny můžeme dosáhnout tělesné a duševní rovnováhy. Harmonické používání různých technik masáži horkými kameny pomáhá hluboké relaxaci celého těla, stimuluje příliv pozitivní energie a vede ke stavu harmonii a míru. Relaxační masáž horkými kameny zaručuje bezpočet variant pozitivního vlivu na všech úrovních - fyzické a emocionální:

  • Stimuluje imunitní systém
  • Zlepšuje mikrocirkulaci krve
  • Zlepšuje metabolismus
  • Stahuje blokády
  • Harmonizuje tok pozitivní energie

Masáž se provádí s kameny vulkanické horniny, která vznikla na svazích aktivních sopek a pomalu vychla.
masaze_kamenyTyto kameny obsahují obrovské množství užitečných mikro a makro elementů hořčíku a železa. Mají schopnost dlouho udržet teplo.
Horké kameny ulehčuji chronické bolesti v zádech a šíji, pomáhají k relaxaci svalů a uniku z zastaralé strusky a toxinů, zklidňuji stres a hypertonus.
Čím déle trvá přenos tepla z kamenu do těla, tím hlouběji proniká teplo do svalové tkáni. Teplo může proniknout až do hloubky 4 cm. Na místní úrovni se pozoruje zvýšení krevního tlaku v kapilárách, který přispívá k přitoku krve v zónách stagnaci. Metabolismus se urychluje o 10-15%. Použiti teplých kamenů má pozitivní vliv na organismus, jeho stimulaci a detoxikaci. Díky účinkům zlepšení mikrocirkulace a obohacení kyslíkem zvyšuje se metabolická aktivita buněk, což vede k odtoku nahromaděné strusky v krvi a lymfatickém systému.

Kontraindikace pro stounterapii jsou:
těhotenství, jakékoliv problémy s pokožkou, je-li vlhkost nebo teplo může vést ke zhoršování stavu, nebo kdy masáž je není doporučená lékařem.

Postupy: stounterapii poskytuje se profesionálním masérem, délka se pohybuje od 45 minut až do hodiny a půl.

masaz_relaxacni

Masáže při bolestech záda a krční páteře

Dornova metoda je to šetrná ale zároveň velmi efektivní metoda. Jedná se o manuální terapii, jejíž pomocí jsou obratle a klouby přesně uváděny do původní polohy. Účinně se zbavujeme fyzických a psychických bloků a především samotné příčiny onemocnění.

Po navracení kloubu a obratlů do původní polohy pacienti pociťují okamžitou úlevu se současným zprůchodněním energetických drah. Tato bezpečná metoda se provádí volným a přirozeným pohybem vyšetřovaného a jemným tlakem palců, nebo ruky maséra. Nedochází k žádným prudkým a nebezpečným pohybům, kterým bychom mohli klienta poškodit.

 masáže při pocitu těžkých nohou

masaz nohou

Masáže při pocitu těžkých nohou

Chodidlo je jakým si mikrosystémem těla. Jejích masáže slouží k ovlivnění vnitřních orgánů a pohybového aparátu. Reflexologie plosky nohou odstraní pocit těžkých nohou, podporuje lymfatický systém, ošetří bolesti hlavy a páteře. Aktivuje krevní oběh, regeneraci a hojení, urychluje detoxikaci organismu a posílení imunity. Podporuje psychické i fyzické uvolnění, uklidňuje následky stresu a přispívá k celkové harmonizaci organismu. Má preventivní účinky na bolesti svalů, kloubů, páteře.

masaze_rehabilitace
Těším se na Vás, masážní salon – Praha 1, rehabilitace a klasická masáž, tel. 6O8 266 O74

ceník služeb >>>

zpět nahoru >>>

 

kosmetika & masáže - Praha 1 Váš člověk|Masáže Olomouc|Masáže Praha|
web design, propagace a zviditelnost webu na internetu - PRAMI Praha, spol. s r.o.