Ráda Vás vítám na svých stránkách: kosmetika, studio salón krásy Jasmín, mikrodermabraze, léčební klasická masáž, mezoterapie, dekorativní kosmetika! Praha 1!
kosmeticke salony  
kosmeticka kosmetika, masaze  

kosmetický salon-studio Jasmín - ul. Vodičkova 16, Praha 1

 

 

  novinka  
 

MEZOTERAPIE

Mezoterapie je dnes dobře vypracovaný postup, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, dekoltu a krku. MEZOTERAPIE je nechirurgické kosmetické ošetření ...>>>

 
     

 

obličej je Vaší vizitkou

... aby vynikla Vaše krása

kosmetikaMilé dámy!
S čím zápasíme? S časem? Ale čas je nezdolatelný. Však vítězem bude ten, kdo se dokáže nad časem povznést a užit si ho! A já se s Vámi ráda podělím s vlastními zkušenostmi a triky, jak na to.
Každá žena, která využívá kosmetické služby má své vlastní důvody, co ji přivádí za mnou:

  • některé to dělají pro potěšení
  • jiné zase pro zdraví
  • některé možná z obav předčasné ztráty svého půvabu
  • mladé ženy a slečny co musí překonat pubertální věk
  • ti ostatní, které jistě přijdou do kosmetického salonu ale hledají v sobě odvahu vyzkoušet něco nového

Miluji Vás všechny a celou svou prací, se snažím aby každá žena to dělala pro zdraví a přitom dostávala potěšení.
Co všechno umím a nabízím v kosmetickém salónu krásy:

  • budu Vás hýčkat a rozmazlovat, poněvadž to příjemné co dostává tělo kladně působí i na duši
  • pomocí moderních metod a kosmetických prostředků pomohu mladé problémové pleti, neboť krása má být dokonalá
  • za použiti pouze přírodních látek a novodobé klasické medicíny dodám pokožce živiny, očistím a omladím plet, která někdy potřebuje vaší pozornost

Každému zákazníku ráda nabídnu svou mnoholetou odbornou praxi v péči o pleť, spolu se poradíme a dosáhneme té nejlepší cesty ke kráse a spokojenosti. Ke svým službám využívám prostory v barokním paláci z XVII. století U Zlatého Sloupu na Praze 1 ve Vodičkové ulici, kde jsem pro Vás zařídila vlastní kosmetický salon studio Jasmín. Zde  na Vás čeká jedinečná, nepostradatelná atmosféra klidu, pohodlí a vyváženosti.

kosmeticky salon - permanentní make-up- recepce salonu

Kosmetika a mezoterapie: salon studio Jasmín – Praha 1.
Těším se na Vás, kosmetický salon studio – Praha 1, tel. 6O8 266 O74

salonní obličejové kosmetické kúry

Vaše pleť je Vaše bohatství a zaslouží si tu nejlepší možnou péči. Po mnoha letech práce v kosmetických službách jsem vyzkoušela řadu různých značek a dnes ráda používám kosmetiku Biodroga - Baden-Baden. Vždy můžu zodpovědně nabídnout to nejvhodnější pro každý věk a typ pokožky. Biodroga – je škála exkluzivních produktů zaměřených na kvalitní kosmetické ošetřeni, tělové zábaly a detoxikační kury. Vlastním spojením u každého ošetření správné kosmetiky (přírodních léčivých látek), exkluzivní masáží, východních a západních technik garantují Vám účinnost, pohodlí a luxus.

 odličení a čištění

odliceni_kosmetika

Svěžest a rozjasnění - základní čistící ošetření pleti

je základní ošetření - odstraňuje mrtvé buňky, které se akumulují na povrchu pleti, připravuje pleť pro přijetí kosmetických výrobků a zajišťuje správnou absorpci aktivních prvků. Jedná se o nezbytný první krok v péči o pleť.

Hloubkové čištění a obnova pleti:

Hlavní aktivní složkou detoxikačních odličovacích produktů je látka BIO ECOLIA. Podporuje tvorbu přirozené kožní flóry a zabraňuje vývoj škodlivých bakterii, které mohou vést ke vzniku zánětů pokožky.

Čistící program BIODROGA Systems nabízí odpověď i na problémy citlivé pokožky. Nejen že alergizující a podrážděnou pleť jemně ošetří, ale zvyšuje její odolnost a snižuje přecitlivělost. Zároveň pokožku obsahem svých speciálních látek soustavně posiluje.

 hydratace pleti

hydratace pleti

Hydratace a intenzivní péče o pleť

Voda je nezbytná nejen pro náš celkový dobrý pocit a naší vitalitu, ale ovlivňuje zcela zásadně také vzhled naší pleti. Zralá pleť i mladých lidí muže být extrémně suchá, protože schopnost pokožky vázat vodu se záhy zmenšuje. To vše se projevuje nepříjemnými pocity pnutí a vznikem prvních linií a vrásek, která jsou zapříčiněny přesušením pokožky.
Speciální účinné látky při ošetření se postarají o extra přísun vlhkosti. Hydratují pleť dlouhodobě a intenzivně.

Kosmetické ošetření:

Optimalizuje a stabilizuje stupeň hydratace pokožky. Aktivuje látkovou výměnu v kožních. Aktivuje látkovou výměnou v kožních buňkách a podporuje schopnost obrany pleti. Posiluje elasticitou a mírní vzniklé linie a jemné vrásky. Pokožka si zachová svůj mladiství, svěží vzhled.

 okysličení pleti

okysliceni pleti

Okysličení pleti - Vitalita a energie

řada pro pleť s nedostatkem kyslíku

Vaše pleť je žijící orgán, který dýchá a neustále se obnovuje. Okysličením jí umožníte lépe bojovat proti znečištění a budete ji chránit před škodlivými látkami, které se usazují ve tkáních a urychlují proces stárnutí.

Proces stárnutí pokožky prochází několika stádii. Ještě před vznikem prvních vrásek a linií, začíná pleť vykazovat různé změny, je např. bledá a povadlá. Mladistvý jas se ztrácí, na pokožce se projevují známky únavy.
Všechny produkty řady OXYGEN FORMULA zlepšují výměnu kyslíku mezi buňkami a aktivují procesy látkové výměny. Kosmetické ošetření a masaz cíleně regulují rovnováhu tuku a vlhkosti pleti. Pokožka se může opět nadechnout a vypadá zářivě. Získá zdravý růžový vzhled a působí odpočinutě.

Kosmetické ošetření – OXYGEN FORMULA:

Aktivuje látkovou výměnu a přenos kyslíku mezi kožními buňkami. Je posílena odolnost pleti. Pokožka získá jemný a svěží vzhled.

 kosmetický salon Jasmín: dekorativní kosmetika

dekorativni kosmetikaSlavnostní líčení

Pro vyniknutí Vaší přirozené krásy a zhodnocení Vašich předností, kosmetický svět vytvořili nový přístup k barvám starající se o váš celkový vzhled, váš typ pleti, a odstín vašich očí a barvu vlasů. Po jakýmkoli ošetření zákaznice může odejit ze salonu i profesionálně nalíčená. A protože je vaše pleť unikátní, dekorativní kosmetika kterou používám zahrnuje pečující, multi-prospěšné složky doplňující vaše běžné kosmetické výrobky. A co se týče větších oslav, promocí, maturitních plesů, pracovních pohovorů nebo jedinečných příprav k svatbě tak pro vás všechny můžu nabídnout své vizážistické zkušeností.

 permanentní make-up (make up)

permanentni make up

Permanentní make-up v kosmetickém salónu Jasmín

Permanentní make-up (makeup) ano nebo ne? Pro mnohé z Vás je to stále neznámá procedura, která vyvolává spoustu otázek. Rozhodnutí je vždy na Vás! Ale já ráda poskytnu vyčerpávající informace o permanentním make-upu, předem seznámím jak se provádí  permanentní makeup a s tím, jak se budete cítit potom.
A víte že dnes už je to bezbolestná aplikace! Myslite, že permanentní make-up vám zůstane na doživotí? Milé dámy, permanentní make-up je úplně něco jiného než tetování. Pro kosmetický salon je to novodobá služba. Permanentní makeup je to moderní vynález a používá pouze přírodní barviva (jiné než u tatoo). Podniknete krok ke své budoucí spokojenosti a lepšímu vzhledu. Upravíte nebo vylepšíte to, co se dá upravit. Však víte, že na tom jak vypadáte vždy záleží! Více informací o PM (permanentním make-upu) najdete na stránce permanentní make up ...>>>

Ráda Vás uvítám v kosmetickém salonu - studio – Praha 1, tel. 6O8 266 O74 / kosmetické salony Praha /
kosmetické služby od Eleny Jaděvič

darkovy poukaz


Typ pro radostný život:
Darujte svým blízkým relaxaci !

U mě můžete zakoupit DÁRKOVOU POUKÁZKU na libovolnou kombinaci služeb z celého ceníku.   

...ceník služeb >>>

...zpět nahoru >>>

 

web design, propagace a zviditelnost webu na internetu - PRAMI Praha s.r.o. - SEO, internetový marketing, copyright, psaní a vložení pr článků, copywriting